Pal Hajs TV

Internetowa, satyryczna telewizja, z którą WuWunio wystartował 26 września 2012 roku. Już na samym starcie ekipa Pal Hajs TV dała się poznać z wyjątkowego poczucia humoru i dosyć nietypowego podejścia do relacjonowania rzeczywistości. Od czterech lat Pal Hajs TV sukcesywnie powiększa grono swoich odbiorców i może się pochwalić dużą i zaangażowaną widownią.

Na początku głównym tematem odcinków były z relacje z Hip Hopowych koncertów w całej Polsce (min. Tede, Zeus, Numer Raz, Abel, Dwa Sławy, Aloha Entertainment, Hill Records, NTK, TZZ, Termanology, Kłodzian, Skorup, Tomb i wiele innych). WuWuniowi udało się pokazać od zaplecza przygotowania techniczne, próby artystów i słynne bekstejdże. Relacje z koncertów okraszone ironicznym komentarzem, uwiodły rzesze widzów. Słynne wywiady z ludźmi stojącymi w kolejkach przed klubami, podczas których spożywają alkohol z ekipą Pal Hajs TV stały się prawdziwym znakiem rozpoznawalnym. Także dzięki tej zwariowanej ekipie, każdy może co roku sprawdzić jak wyglądają słynne już urodziny Tedego w Mielnie.

Po pewnym czasie WuWunio postanowił jednak wyjść poza Hip Hopowe ramy i spróbować czegoś nowego. Na efekty nie trzeba było zbyt długo czekać i już w dwudziestym drugim odcinku mogliśmy zobaczyć relacje z łodzkiego Fashion Weeku. Zestawienie ze sobą skrajnie odmiennych środowisk, dało prawdziwą mieszankę wybuchową, która przyciągnęła nową widownię i nadała rozpędu całemu projektowi.

W Pal Hajs TV pojawili się też znani, internetowi celebryci, tacy jak Tiger Bonzo z żoną Kobrą, Bonus BGC, BodyChrist, Gracjan Roztocki, Sowa, Krzysztof Kononowicz, Sebastian Szwed, Daniel Magical, Marta Linkiewicz (najbardziej oddana fanka zespołu Rae Sremmurd) oraz dwie prawdziwe legendy polskiej sceny hip hopowej – Krzysztof Kozak oraz Fazi. Program porusza także problemy socjologiczne, konfrontując z mieszkańcami w zabawnej sondzie ulicznej zdanie Bogusława Lindy, że „Łódź to miasto meneli”.

Oglądaj nas na Youtube

Gracjan Roztocki